Iнтервал часу, за який кількість радіоактивних атомів Радію-226 скоротилася вдвічі, у 53 рази

більший за аналогічний інтервал часу для радіоактивних атомів Цезію-137. У якого з цих елементів більша стала радіоактивного розпаду? у скільки разів більша?

Ответы на вопрос

Отвечает Воронкин Костя.

Часом, за який розпадеться половина наявних ядер, називають півперіод (Т). Стала розпаду (лямбда) = 0.693/T

Відношення=(0.693/T(Ra))/(0.693/T(Cs))=T(Cs)/T(Ra)=1/53

Отже, стала розпаду Радію в 53 рази менше за сталу розпаду Цезію.

Если будут вопросы – обращайтесь :)