Заряд тіла +6,4×10 в минус 19 степени Кл. Якій кількості електронів відповідає цей заряд? Під час

електризації тіло приєднало чи віддало електрони? Відповідь поясніть. (q = -1,6×10 в минус 19 степени Кл.)​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Анастасия.

Ответ:

Q-заряд тіла.  Q=n*e, e-елементарний заряд -1.6*10-19Кл

6.4*10-19=n*e,  n=6.4*10-19/ -1.6*10-19= -4 (електрони),це електрони,які перейшли на предмет електризації.

2. при електризації виконується закон збереження енергії. Якщо одне тіло віддає електрони, то інше тіло  приймає таку ж кількість електронів.

Объяснение: