Фізика. СРОЧНО 4.Який опір має алюмінієва дротина довжиною 1700 мм та площею перерізу 0,5мм^2?


Ответы на вопрос

Отвечает Трембіцький Роман.

Ответ:

Объяснение:

R=(p*L)/S

p=0,0271Ом*мм^2/м

R=(0,0271*1,7)/0,5=0,092 Ом