Визначте активність радіоактивного зразка, якщо щогодини в ньому розпадається 10,8·1010 ядер.


Ответы на вопрос

Отвечает Сурган Карина.
Активність радіоактивного елемента-це кількість розпадів, що відбуваються за одиницю часу (1с).
A=10,8*10^10/3600c=3*10^7 1/с