Брусок масою 2 кг рівномірно тягнуть по столу за допомогою горизонтальної пружини жорсткістю 50

Н/м. Чому дорівнює видовження пружини, якщо коефіцієнт тертя між бруском і столом становить 0,25.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сапёров Кузя.
Відповідь:10 см
Розв’язання:
Знайти х;
Fпружності=Fтетртя
k*x=u*m*g;візьмемо u коефіціент тертя.Будемо вважати g=10Н/кг;
x=u*m*g/k
x=0,25*2*10/50=0,1 м=10см