Газовий балон має об'єм 0,4м^3. У балоні знаходиться азот під тиском 10^5 Па, при температурі 27°с.

Яку масу газу підкачали, якщо тиск збіььшився до 3*10^5 Па, а температура зросла до 20 °с?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гильфанова Карина.

Ответ:

Первоначальное состояние: p1*V=(m1/M)*R*T

Конечное положение: p2*V=((m1+m)/M)*R*T

Найдем первоначаьную массу: m1=(p1*V*M)/(R*T)=(10^5*0,4 м3*0,028кг/моль)/(8*300 К)=0,4 кг

m=(p2*V*M/R*T) - m1 =(2*10^5*0,4 м3*0,028кг/моль)/(8*300 К) - 0,4 кг=0,4 кг