До якої висоти піднявся при киданні м'яч, якщо його потенціальна енергіявідносно земліна цій висоті

виявилося рівно 60 Дж? Маса м'яча 300 г

Ответы на вопрос

Отвечает Калинчук Каролина.

Відповідь:

300г=0,3кг

E=m*g*h

h=E/m*g=60/0,3*10=20м

Пояснення: