За нормального режиму роботи тостера під напругою 220 В електричний струм виконує роботу 396

кДж.Визнач,скільки електронів проходить через нього за час його роботи

Ответы на вопрос

Отвечает Естафьева Соня.

Відповідь:

396кДж=396000Дж

q=A/U=396000/220=1800Кл

Пояснення: