Дві дротини однакової довжини з'єднані послідовно. Переріз якої з них більший, якщо напруга на

другій дротині втричі більша за напругу на першій

Ответы на вопрос

Отвечает Нурпейсов Нурбол.

Відповідь:

Переріз більше там, де напруга менша.Напруга залежить від струму та опору.U=I*R  струм вважа эмо однаковим,  в умовах нічого не сказано про силу струму  А опір залежить від матеріалу,  перерізу  і довжини.  Матеріал однаковий  ,  довжини теж однакові ,  залишається  переріз. А залежність опору  від перерізу є такою:  чим більший переріз, тим менший опір провідника,  чим менший опір,  тим напруга буде меншою.,  а струм відповідно буде  більший.

Пояснення:

Отвечает Иванова Кристина.

Відповідь:

Пояснення:

3U₁ = U₂

U₁ = IR₁; R₁ = ρL/S₁

U₂ = IR₂; R₂ = ρL/S₂

IρL/S₁ = 3IρL/S₂

3/S₁ = 1/S₂

3S₂ = S₁