Коефіцієнт тертя полозів санок об сніг дорівнює 0.2. яку силу має прикласти хлопчик,щоб рівномірно

тягнути санки,якщо їх масса 48 кг​

Ответы на вопрос

Отвечает Янчинський Максим.

Ответ:

Вес саней Р=48*10=480 Н, тогда Fтяги=Fтр=0.2*480=96 Н -ответ