Розрахуйте силу струму в реостаті, виготовленому з нiкелінового дроту завдовжки 40 м із площею

поперечного перерізу 1 мм в квадраті, якщо напруга на затискачах реостата дорівнює 21 В.​

Ответы на вопрос

Отвечает Коротких Ангелина.

Відповідь:

Пояснення: питомий опір нікеліну=0.42 ом*мм2/м.Знайдемо опір реостата R=р*l/s=0,42*40/1=16,80ом  Знайдемо силу струму I=U/R=21/16,80=1,25A