Срібну ложку масою 50 г, її темпертатура 62C, яка кількість теплоти потрібно, щоб тепло масою m,

початкова температура t°, розплавили Cчавуну = 250 кж/кг°С​

Ответы на вопрос

Отвечает Хабибуллин Артур.

Ответ:

Дано

m=50г=0,05кг

t1=30c

t2=90c

C-?

решение

Q=C*M*(t2-t1)

Q=250*0,05*(90-30)=750Дж

С=Q/m(t2-t1)=750/0,05*(90-30)=250Дж/кг*с