Якої довжини треба взяти залізний дріт площею поперечного перерізу 2мм², щоб його опір був таким

самим, як опір алюмінієвого дроту, довжина якого 1 км і переріз 4мм²? ро з. =0,1 ом мм²/м ро ал. =0,028ом мм²/м (8 класс)

Ответы на вопрос

Отвечает Кравчук Диана.

Объяснение:

ро=R*S/L, требуется Ra=Rз, то есть 0.028*1000/4= 0.1*Lз/2, 7=0.05Lз, Lз=140м -ответ