який тиск створюватиме цеглина розміром 26×13×6,5 см і масою 3,5 кг, коли спиратиметься на різні

грані​

Ответы на вопрос

Отвечает Рак Владислав.

Ответ:

Объяснение:

решение

с = 0,26*0,13 = 0,0338

р = 3,5*9,81/0,0338 = 1015,8 = 1кПа

с = 0,13*0,065 = 0,00845

р = 3,5*9,81/0,00845 = 4063,3  = 4кПа

с = 0,26*0,065 = 0,0169

р = 3,5*9,81/0,0169 = 2031,7  = 2 кПа

ответ 1 2 и 4 кПа