Визначити імпульс фотона у кг×м/с, що має енергію 6,2еВ (1еВ=1,6×10-19Дж) а) 3,3*10^-24 б)

3,3*10^-25 в) 3,3*10^-26 г) 3,3*10^-27

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Егор.

Ответ: г

Объяснение:

р=Е/с

(6,2* 1,6*10^-19)/3*10^8= 3,3*10^-27