Три провідники опором 2, 3 і 6 Ом з'єднані паралельно. Визначте розподіл сили струму, якщо в

нерозгалуженій частині кола сила струму дорівнює 12 А. Яка напруга на кінцях кожного провідника?

Ответы на вопрос

Отвечает Kozaev Badr.

Ответ:

Объяснение:

1)

Общее сопротивление цепи:

1 / R = 1/R₁ + 1/R₂ + 1/R₃

1/R = 1/2 + 1/3 + 1 /6 = (3+2+1) / 6 = 6/6 = 1

Тогда

R = 1 Ом

Напряжение на резисторах:

U = U₁ = U₂ = U₃ = I·R = 12·1 = 12 В

Распределение токов:

I₁ = U₁/R₁ = 12 / 6 = 2 А

I₂ = U₂/R₂ = 12 / 3 = 4  А

I₃ = U₃/R₃ = 12 / 2 ≈ 6  А