Обчисліть опір мідного дроту завдовжки 1 м, якщо площа його поперечного перерізу становить 6,8 мм2.


Ответы на вопрос

Отвечает Лис Гульназ.

Ответ:

R=0.00257om

Объяснение:

R=po*L/S=0.0175*1m/6.8mm²=0.00257om