Скілки часу працював електодвигун іграшкової машинки,якщо при напрузі 9 В і силі струму 0.05 А

електричний струм виконав роботу 135 Дж?​

Ответы на вопрос

Отвечает Пак Макосья.

Відповідь:

5хв

Пояснення:

Дано:                                                     Розв'язування:

I=0,05А                              

U=9В                                      За формулою Джоуля-Ленца:

Q=135Дж                                                   Q=IUt

Знайти:                                                              

t-?                                               Звідки час t= Q/(I*U)=135/(0,05*9)=300с=5хв