Електрична напруга на резисторі опором 5 0 м змінюється від 2.4 В до 9.6 В. У яких межах змінюється

сила струму? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Пупавцев Сергей.

Ответ:

I=U/R, значит от 2.4/5=0.48А до 9.6/5= 1.92А