Вага пластини дорівнює 85 Н. Її площа дорівнює 100 м2. Обчисліть тиск пластини на відповідну

поверхню? Тиск пластин дорівнює ?Па

Ответы на вопрос

Отвечает Алдушина Альбина.

p=F/S

p=85/100=0,85 (Па)

Отвечает Баянов Артем.

Ответ: (фото)

Объяснение: