Вага пластини дорівнює 62 H. Її площа дорівнює 20 м2. Обчисліть тиск пластини на відповідну

поверхню? (Відповідь округли до десятих). Тиск пластини дорівнює Х Па

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Ждан.

Дано:

F=62 H

S= 20 м^2

Найти:

p=?

Решение:

p=F/S

p=62/20=3,1 Па

Ответ:p=3,1 Па