Як зміниться період коливаннь тіла на пружині якщо масу тягарця збільшити у 2 рази?


Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:

Объяснение:

T = 2\pi\sqrt{\dfrac{m}{k}}

Если увеличить массу тела в 2 раза, то период увеличится в \sqrt{2} раз