Повітряна куля припинила підніматися на висоті 3 км. Якою є густина повітря на цій висоті, якщо

об’єм кулі 600 м3, а загальна маса оболонкикулі, газу всередині та гондоли дорівнює 540 кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Левакин Игорь.

Ответ:

3*600+540=1740÷3= 580

Объяснение: