Через провідник, опір якого дорівнює 6 Ом, за 2 хв проходить заряд 60 Кл. Знайдіть напругу,

прикладену до кінців провідника.

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

I=U/R

I=q/t

q/t=U/R

U=Rq/t

U=6*60/120=3 (B)