СРОЧНО !С ДАНО И РЕШЕНИЕМ! 1)Якою є сила струму в провіднику, якщо напругу на його кінцях

збiльшили до 4 В? В початковий момент часу на кінцях провідника була напруга 2 В, а сила струму в ньому 0,5 А. 2) Через провідник, опір якого дорівнює 6 Ом, за 2 хв проходить заряд 60 Кл. Знайдіть напругу, прикладену до кiнцiв провідника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Харлап Игорь.

Ответ: 1А; 3В

Объяснение:

Дано:

U1=2В

U2=4В

I1=0,5А

---------------

I2-?

Согласно закона Ома, сопротивление цепи равно:

R=U/I, где:

U-напряжение;

I-сила тока.

R=U1/I1=2/0,5=4 Ом

I2=U2/R=4/4=1А

Дано:

R=6 Ом

t=2мин=120с

q=60Кл

-------------------

U-?

Согласно закона Ома:

U=IR

I=q/t=60/120=0,5А

U=0,5*6=3В