Яке прискорення вільного падіння на планеті, радіус якої в 4 рази більший, ніж радіус Землі, а

маса- у 51 раз більша, ніж маса Землі? Планета не обертається

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Вова.

Ответ:

35

Объяснение:

v1/v0=sqrt(M/R)/sqrt(m/r)

M=51m R=4r

v1=3.57v0 = 9.8*3.57 = 35 м/c^2