З якою силою тисне вода в морі на віконце батисфери площею 1000 см2 на глибині 1 км?​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Объяснение:

1км = 1000м

1000см2=0.1м2

плотность воды 1000кг/м3

m=pV

V=1000*0.1=100м3

m=1000*100=100000кг=100т