Ширина воріт шлюзу 20 м. Шлюз заповнений водою на глибину в м. Визнач, з якою силою тисне вода на

ворота шлюзу.(Вважай g x 10 н/кг).МН.Відповідь: Вода тисне на ворота шлюзу із силою(Відповідь округли до тисячних).​

Ответы на вопрос

Отвечает Карнавина Настя.

Ответ:

p = p(po)gh = 1000*10*7 = 70 кПа.  

F = pS

S = ab = 7*20 = 140 м².

F = 70*10³*140 = 9310 кН.

Объяснение: