На первинну обмотку трансформатора з коефіцієнтом трансформації 10 подана напруга 380 В. У коло

вторинної обмотки з опором 0,8 Ом ввімкнене корисне навантаження, опір якого 6,8 Ом. Визначте напругу на виході трансформатора і його ККД. (3 бали)  

Ответы на вопрос

Отвечает Редько Ваня.

Ответ:

U2нагр=34в,  кпд83%

Объяснение:

U2=380в/10=38в,  

I2=U2/R+r=38/6.8+0.8=5a,

ΔU2=I*r=5*0.8ом=4в,

U2нагр=38-4=34в, Р2=U2нагр*I=34*5а=170ва

кпд=(Р2/Р1*1.2)*100%=(170/170*1.2)*100%=83%

буквы физ.величин пишите с большой буквы