6. Знижуючий трансформатор із коефіцієнтом трансформації, дорівнюючим 10, ввімкнений у мережу

напругою 220 В. Яка напруга на виході трансформатора, якщо опір вторинної обмотки 0,2 Ом, а опір корисного навантаження 2 Ом.

Ответы на вопрос

Отвечает Сагатова Аружан.
E=U/k
E=I(r+R)
Uв=UR/k(r+R)
Uв=220В*2Ом/10(0,2Ом+2Ом)=20 В
Ответ:20 В