Маса автомобіля 0,6т. З якою силою Земля притягує автомобіль?​


Ответы на вопрос

Отвечает Вилисова Катя.

Ответ:6000H

Объяснение:

F=m*g

g=10

m=0,6т=600кг

F=600*10=6000Н