1.Яка маса тіла, коли його вага у спокої 352.8Н? 2.Довжина не розтягнутої пружини 12 см,

розтягнутої 14 см. Яка сила пружності, коли коефіцієнт пружності 40Н/м? 3.Чому рівна сила тертя, коли маса стального тіла 5кг і воно рухається на льоду? 4.На тіло масою 5кг діє вгору сила 49Н. Чому рівна рівнодійна сил.

Ответы на вопрос

Отвечает Скорук Вероника.

Объяснение:

1)

p=mg (g=9,8)≈10

m=p/g

  • m=352.8H/10 = 35,28