Яку роботу виконує газ, розширюючись ізобарно за тиску 300 кПа від 2 м3 до 3,5 м3


Ответы на вопрос

Отвечает Кузина Вероника.

Пояснення:

Дано:

p= 300кПа=3*10^5Па

V1= 2м^3

V2= 3,5м^3

A-?

                               Розв'язок:

А= p (V2-V1)

A= 3*10^5Па (3,5м^3 - 2м^3)= 4,5*10^5(Дж)

Відповідь: А= 450кДж

( Якщо хтось не зрозумів, шо означає  цей знак "^", то він означає піднесення до степенння, тобто 10 у 5 степені)

Сподіваюсь, що допомогла