Яку роботу виконує газ, розширюючись ізобарно за тиску 200 кПа від 5,6 л до 7,5 л?


Ответы на вопрос

Отвечает Абилмаджин Ахат.

5.6 л= 0,0056 м³
7,5 л= 0,0075 м³
200 кПа=200000 Па
A=p*ΔV=200000*(0,0075-0,0056)=200000*0,0019=20*19=380 (Дж)