20.6. на тіло об'ємом 40см кубічних , повністю занурене в рідину , діє архімедова сила 0.48 H.

Визначте густину рідини. СРОЧНО ДОПОМОЖІТЬ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Дьяченко Арина.

Ответ:

За законом Архімеда F = pgV ( p - густина)

V = 40 * 10^-6 м^3

F = 0.48Н

g = 10 м/с^2

З формули p = F/gV

p = 0.48Н/40*10^-6 м^3 * 10 м/с^2

p = 1200 кг/м^3