457 г рідини налили в посудину, площа дна якої 20 см². Визнач тиск рідини на дно посудини.

Прийняти g = 9,8 Н/кг

Ответы на вопрос

Отвечает Сайко Алиса.

Ответ:

Объяснение:

m=457г=0,457кг,

S=20см²=0,002м²,

g=9,8н/кг,

P-?

Давление

P=F/S , отсюда сила тяжести

F=mg=0,457×9,8=4,4786 Н,

Р=F/S=4,4786/0,002=2239,3 Паскаль