деревяний кубик густина якого 400 кг/м3 лежить на дні порожньої склянки. до якої висоти слід налити

у склянку воду, щоб кубик почав спливати?

Ответы на вопрос

Отвечает Козырева Виктория.

Ответ:

Объяснение:

1)

Вес кубика:

P = m·g = ρ·V·g

2)

Сила Архимеда:

F = ρ₁·g·Vₓ

3)

Приравняем:

F = P

ρ₁·g·Vₓ = ρ·V·g

ρ₁·Vₓ = ρ·V

Vₓ = (ρ/ρ₁)·V

Vₓ = (400/1000)·V = 0,4·V

Воды нужно налить на 40% от высоты кубика.