у ввімкненому в електричне коло приладі сила струму дорівнює 6 мкА. Який заряд проходить крізь цей

прилад за 10 хвилин?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Александра.

I=q/t

q=It

q=6*10^-6*600=3 600*10^-3 (Кл)