Більший поршень гідравлічної машини, площа якого 300см2 створює силу тиску 672000мН. Яка сила діє

на менший поршень, площа якого 10см2

Ответы на вопрос

Отвечает Митин Сергей.

Ответ:

22,4 Н

Объяснение:

S1/S2 = F1/F2

F1= 672000:1000 = 672 H

S1/S2 = 300:10 =30 см2

30 см2 = F1/F2

F2 = F1:30 = 672:30 = 22,4 H