Визначте яку роботу виконував двигун потужністю 15 кВт за 0,5 хв + пояснення


Ответы на вопрос

Отвечает Третьяк Максим.

Ответ:

7.5 кДж

Объяснение:

A=N*t=15*0.5=7.5 кДж