Визначте мінімальне та максимальне можливі значення опору кола з трьох резисторів опорами 10,20 і

30 Ом​

Ответы на вопрос

Отвечает Терзи Иван.

Ответ:

5,45 Ом,   60 Ом

Объяснение:Rmax-опори з'єднані послідовно.

Rmax=R₁+R₂+R₃=10+20+30=60 Ом

Rmin- опори з'єднані паралельно.

1/Rmin=1/R₁+1/R₂+1/R₃=1/10+1/20+1/30=11/60

Rmin=60/11=5,45 Ом