Іграшковий потяг масою 400 г штовхають із силою 8 Н. Визначте прискорення потяга


Ответы на вопрос

Отвечает Кусь Александра.

Ответ:

400 г = 0,4 кг

а = F/m = 8/0,4 = 20 м/с

Объяснение: