Срочно! Робота,що здійснюється в колі електричним струмом за 1 хвилину, дорівнює 480 Дж. Яка сила

струму в цьому колі, якщо напруга на її кінцях 160 В?

Ответы на вопрос

Отвечает Залесская Злата.
Дано:
А=480Дж
t=1мин=60с
U=160В
Найти:
I-?
Решение:
U=A/q
q=A/U= 480Дж/160В=3Кл
I=q/t= 3Кл/60с=0,05А
Ответ: 0,05А