Напруга на клемах акумулятора електроприладу становить 24 В. З якої висоти повинен впасти вантаж

масою 72 кг, щоб сила тяжіння виконувала таку саму роботу, яку виконує електричне поле, переміщуючи заряд 500 Кл по одному з електричних кіл еоектроприладу? ( g = 10 Н/кг) Відповідь округлити до одного знаку після коми

Ответы на вопрос

Отвечает Ююкина Поля.

Відповідь:

h = 16.7 м

Пояснення:

Дано: U = 24 В, q = 500 Кл, m = 72 кг, g = 10 м/с^2

Знайти: h - ?

Рішення

Робота напруги по переміщенню заряда:

A = Uq

Робота, виконана вантажівкою:

A = ΔW = W1 - W2 (W2 = 0, оскільки h = 0) = W1 = mgh

Прирівнюємо:

Uq = mgh

Виводимо h та підставляємо значення:

h = Uq / mg = 24 * 500 / 72 * 10 = 16.7 м

Відповідь: h = 16.7 м