Напруга на клемах автомобільного акумулятора становить 12 В. З якої висоти має впасти вантаж масою

6 кг, щоб сила тяжіння виконала таку саму роботу, яку виконує електричне поле переміщуючи заряд 50 Кл по електричному колу. Даю 40 баллов!​

Ответы на вопрос

Отвечает Сейтвелиев Эмир.

Ответ:

h = 10 м

Пояснення:

Дано: U = 12 В, q = 50 Кл, m = 6 кг, g = 10 м/с^2

Знайти: h - ?

A = Uq

A = ΔW = W1 - W2 (W2 = 0, оскільки h = 0) = W1 = mgh

Uq = mgh

h = Uq / mg = 12 * 50 / 6 * 10 = 10 м

Объяснение: