Електричне поле, переміщуючись ділянкою кола заряд 60 Кл, виконує таку саму роботу, яку виконує

сила тяжіння під час падіння масою 200г з висоти 360 м. Чому дорівнює напруга на ділянці? Срочно надо оченьь!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Калашников Данил.
За перевод не отвечаю.
Используем закон сохранения энергии:
m*g*h=q*U
U=m*g*h/q=0,2*10*360/60=12 B