Електричне поле, переміщуючи ділянкою кола заряд 12 Кл, виконує ту саму роботу, яку виконує сила

тяжіння під час падіння тіла масою 400 г з висоти 300 м. Чому дорівнює напруга на ділянці? Прискорення вільного падіння g прийміть за 10 Н/кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Bekenov Daulet.

Ответ:

знаемо роботу, какова сила натяжения: w = мг/ч = 0,4 кг * 10 н/кг * 300 м = 120 дж

робота, яку виконує электрическое поле, є дорівнює роботі, яку виконує сила натяжения: w = qv, де q - заряд, в - напор qv = 120 дж q = 12 кл отже, v = w/q = 120 дж / 12 кл = 10 в.

отже, напруга на улице дорівнює 10 в.