Що покаже динамометр, якщо підвішене до нього тіло повністю занурити у воду? Маса тіла дорівнює 200

г, об’єм — 50 см3.

Ответы на вопрос

Отвечает Мялкин Артём.

Ответ:

1,5 Н

Объяснение:

показание динамометра равна весу тела

P = mg - pgV = 2 - 0.5 = 1,5 Н