Що покаже динамометр, якщо підвішене до нього тіло повністю занурити у воду? Маса тіла дорівнює

200 г, об’єм — 50 см³.​напишите пожалуйста вместе с "дано"

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Анастасія.

Ответ: 1,5 Н

Объяснение:

Дано:

m=200г = 0,2 кг

V = 50 см³= 50 * 10⁻⁶ м³

F -?

Тут діють сили тяжіння , яка направлена у низ і дві сили які направлені вгору ,та яка питається і сила Архімеда

Fтяж.= F+Fa

F=Fтяж.-Fa

Fтяж.= mg    Fa= ρ(в)gV(т)  де ρ(в) = 1000кг/м³- щільність води

Підставимо в рівняння і отримаємо:

F=mg-ρ(в)gV(т)

F= g(m-ρ(в)V(т))

F= 10* (0,2*1000*50 * 10⁻⁶ )=10*0,15 = 1,5 Н