Визначити вагу нерухомого тіла на горизонтальній поверхні,якщо його об'єм 2 дм^3,а густина 7800

кг/м^3.Яка вага цього тіла у воді? Густина води 1000 кг/м^3.ДАЮ 30 БАЛОВ!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Кудрас Саня.

Ответ:

Объяснение:

ρм=7800 кг/м³      V=2 дм=2*10⁻³м³=0,002 м³     g=9,8 H/кг.

ρ=m/V   ⇒  

m=ρ*V=7800*0,002=15,6 кг.

Pм=m*g=15,6*9.8=152,88 H.

ρм=7800 кг/м³    |            P₁= Pм-Рв=152,88- ρв*V*g=    

ρв=1000 кг/м³     |                = 152.88-1000*0,002*9,8=

V=0,002 м³          |                = 152,88-2*9,8=152,88-19,6=

-----------------------   |                =133,28 H.

P₁=?                       |